PRIVATUMO POLITIKA

Internetinėje svetainėje https://medsegiai.lt/ yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys. Ši Privatumo politika išaiškina, kaip "MEDSEGIAI" naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Kas yra slapukai (angl. Cookies)?

Šioje svetainėje, kai kurios informacijos rinkimui gali būti panaudoti slapukai. Slapukai, tai itin mažo dydžio failai kuriuose saugoma informacija. Jie gali būti įrašyti automatiškai į jūsų kompiuterį apsilankius bet kurioje svetainėje ir saugomi jūsų kompiuteryje tam tikrą nustatytą laiką. Kuomet naršote "MEDSEGIAI" svetainėje, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. žinodami kokiu įrenginiu naršote ir su tuo susijusią informaciją galime geriau pritaikyti savo svetainę Jūsų poreikiams ir interesams, užtikrinti, kad mūsų Svetainė būtų geriau pritaikyta įvairiems įrenginiams ir veiktų sklandžiau. Visus arba tam tikrus slapukus jūs galite ištrinti ir užblokuoti savo naudojamos naršyklės pagalba. Dalis šioje svetainėje naudojamų slapukų reikalingi pagrindinėms svetainės funkcijoms, pvz., siekiant suteikti saugų prisijungimą arba įsiminti, kokią informaciją išsaugojote komentavimo laukeliuose, kad tos pačios informacijos nereikėtų suvesti dar kartą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad be slapukų Jums gali nepavykti naudotis visomis mūsų svetainės paslaugomis.

Kodėl renkame jūsų duomenis?

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Taip pat, svetainėje rankami asmeniniai duomenys, kuriuos jūs mums suteikiate atlikdami užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje (vardas, pavardė, adresas, el. paštas, telefono numeris). Šie asmeniniai duomenys yra naudojami tik sklandaus užsakymo patvirtinimo, prekių išsiuntimo ir apmokėjimo identifikavimo tikslais.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų.

Jūsų teisės:

Jūs turite įvairias teises, susijusias su jūsų asmens duomenų apsauga:

·       Teisė būti informuotam.

·       Teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome.

·       Teisė taisyti netikslią ar neteisingą informaciją apie jus.

·       Teisė ištrinti visus duomenis apie jus.

·       Teisė apriboti duomenų tvarkymą.

·       Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui.

·       Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui.

·       Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu.

 Nuorodos į kitas svetaines:

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų apsauga:

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kurią gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors silpnų vietų ar apsaugos atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų asmeniniai duomenys. Nepaisant to, negarantuojame absoliutaus jūsų asmeninių duomenų saugumo.

Duomenų atskleidimas:

Įstatymo numatyta tvarka, pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reiktų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskleisti jūsų asmeninius duomenis.

Licencija:

Visa "MEDSEGIAI" svetainė bei joje esantis turinys yra intelektinė nuosavybė. Visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Privalote laikytis šiame dokumente pateiktų taisyklių.

Jums yra draudžiama:

·       Kopijuoti ar pernaudoti bet kokį turinį iš "MEDSEGIAI".

·       Perparduoti, išnuomoti ar suteikti licenciją turiniui iš "MEDSEGIAI".

·       Dublikuoti ar kitaip bandyti atkartoti svetainės "MEDSEGIAI" turinį.

·       Kitaip nelegaliai platinti svetainės "MEDSEGIAI" turinį.

Kontaktinė informacija:

Neatsakėme į kurį nors jums iškilusį klausimą? Prašome kreiptis el. paštu medsegiai@gmail.com ir mielai atsakysime.